DREVENÉ HODINKY

Drevené hodinky sú vyrobené z prírodných materiálov.

Je tak vytváraná unikátna ekologická a moderná séria hodiniek.

Sme nadšený, že vám môžeme predstaviť sériu drevených hodiniek z dielne hodinkyzdreva.sk. Hodinky z dreva vám prinášajú dokonalý vzhľad a vždy presný čas. Sú určené pre mužov aj ženy. Tieto hodinky si zamilujete určite aj vy - najmä ak milujete výnimočnosť. Výnimočnosť môžete navyše umocniť gravírovaním, alebo fotografiou pod ciferníkom. Nie je to úžasné?

Originálny vzhľad drevených hodiniek oceníte ako originálny darček k rôznym životným výročiam a iným významným životným míľnikom. Drevené hodinky sú luxusný a originálny darček, ktorý je možné gravírovať alebo umocniť fotografiou.

Trend drevených hodiniek je pomerne nový. Muži a ženy si želali iný spôsob, ako sa prezentovať prostredníctvom doplnkov. Drevené hodinky poskytujú perfektnú príležitosť ukázať vlastnú originalitu. Mladí ľudia radi kupujú drevené hodinky, pretože priťahujú pozornosť iných. Trend drevených hodiniek sa však rýchlo rozširuje na všetky generácie.

Drevené hodinky ako darček k výročiu svadby

Drevené hodinky môžete nosiť kdekoľvek, a ukázať tak svoj zmysel pre dokonalosť. Prečo nedarovať na výročie drevené hodinky s vygravírovaným menom alebo dátumom sobáša? Takéto hodinky budú vašou spomienkou a prostredníctvom vloženej fotografie môžete mať svojho životného partnera neustále na očiach.

Dokonalý doplnok pre dámy

Ak hľadáte tip na darček pre dámu, hodinky z dreva sú tým pravým. Drevené hodinky pre ženy sú dokonalý kompliment. Nehovoriac o tom, že veľa ľudí, vrátane mnohých žien, trpí kožnými alergiami na kovy. Drevené hodinky obsahujú veľmi málo kovu (spona je z nehrdzavejúcej ocele) a sú ideálne pre osoby s alergiami.


Hodinkyzdreva.sk

Pre naše nadšenie z drevených hodiniek sme sa rozhodli Vám predstaviť náš obchod.
A tak Vám prinášame kvalitné hodinky od japonských výrobcov, nakoľko je Japonsko známe svojou dlhovekou históriou opracovania dreva. Naši dodávatelia precízne vyberajú a spracúvajú dreviny ako javor, zebrano, orech, eben, dub...

Jadrom našich hodiniek je presná japonská mechanika Miyota quartz .
Japonský Miyota 2035 quartz strojček zaručuje presný čas, obsahuje originálnu batériu, ktorá môže vydržať viac ako 3 roky.


Na požiadanie Vám hodinky vygravírujeme vašim originálnym textom na zadnej strane, pre vybrané modely je možnosť vlastnej fotografie na ciferníku.

Garantujeme vám:

  • Poštovné zadarmo do celej EÚ
  • Všetky produkty skladom
  • Odoslanie objednávky do 24 hodín
  • Záruka 2 roky
  • Garancia výmeny tovaru
  • Okamžité vrátenie peňazí do 30 dní a bez otázok
  • Krásne vám všetko zabalíme
  • Vygravírujeme
  • Pri vybraných modeloch možnosť vlastnej fotografie na ciferníku