7 DÔVODOV PREČO BY VO VAŠEJ ZBIERKE NEMALI CHÝBAŤ DREVENÉ HODINKY

Naším poslaním v spoločnosti Hodinkyzdreva.sk je predávať jedinečné udržateľné hodinky, na ktoré sú naši zákazníci hrdí.

Naše štýlové hodinky sú spúšťačom rôznych konverzácií. Drevené hodinky sú jedinečné, nielen vo svojom vzhľade, ale aj vo svojom poslaní. Dobrá tradícia, ktorá rešpektuje a vyznamenáva našu planétu leží v jadre našich modelov. Pokračujte v čítaní a objavte sedem spôsobov, ktorými sú naše drevené hodinky skutočne jedinečné.

1. Drevené hodinky znamenajú udržatelnosť

Naša príroda a prostredie tvoria základ nášho obchodu. Výroba drevených hodiniek je sedemkrát menej energeticky náročná ako výroba porovnateľných hodiniek z kovu a ocele. Preto má výrobný proces hodiniek z dreva výrazne menší vplyv na životné prostredie. Okrem toho výrobca používa iba stromy pochádzajúce z ekologicky udržateľného zdroja.

2. Hodinky z dreva sú štýlové

Drevené hodinky sú ikonou štýlu, ktorá zodpovedá každému oblečeniu alebo osobnosti. Naše nadčasové modely sú elegantné a rozmanité; minimalistické alebo podrobné, rafinované alebo drsné. Vyrobené pre dobrodruhov a ľudí čo milujú trendy. Kúpte si hodinky z našej zbierky modelov a dokážte že ste aj vy súčasťou moderného a trendového sveta. 

OBJAVTE NAŠE HODINKY UŽ OD € 89.-

3. Drevené hodinky sú prírodné

Naše hodinky sú vyrobené z prírodného dreva, ktoré pochádza zo všetkých siedmich kontinentov. Pri hľadaní nových druhov dreva vždy výrobca hľadá najudržateľnejšiu možnosť. Každý typ dreva má svoju vlastnú farbu, textúru a tvrdosť. Okrem toho každé drevené hodinky majú originálnu a jedinečnú kresbu dreva. To dáva každému modelu  hodiniek z dreva odlišný charakter kresby.

Preto je každý kus hodiniek originál a nenájdete dva rovnaké kusy drevených hodiniek.

4. Drevo žije a vydrží dlho

Drevené hodinky sú mimoriadne odolné a budú vašim trendovým doplnkom roky. Naša ponuka drevených hodiniek  a váš nákup nie je len trvalou voľbou pre našu planétu, ale aj pre vás ako globálne uvedomelého zákazníka. Prírodné drevo sa vďaka používaniu ešte viac zvýrazní a pri bežnom nosení sa viac stávajú hodinky jedinečné.

5. Strom za každé hodinky

Spoločne so stromami pre budúcnosť a programom Wolf.sk podporíme výsadbu stromov za každé predané hodinky. To nielen kompenzuje naše poslanie ako ľudí, ale podporuje aj lokality kde to najviac naše lesy potrebujú.

6. Unikátny text/fotografia

Prispôsobte si hodinky tým, že na zadnej strane drevených hodiniek budete mať vygravírovaný váš vlastný text. Zvoľte si dátum, meno alebo vlastný text s dĺžkou až do 60 znakov. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať osobnú správu na veko našej darčekovej krabice z borovicového dreva. To robí jedinečný dar ešte príjemnejší!

7. Drevené hodinky vzbudzujú záujem

Koľko krát ste vydeli na niekom drevené hodinky?

A presne preto sú hodinky z dreva zdrojom záujmu, sú krásne a patria k novému trendu.Hodinkami z dreva budete vzbudzovať záujem u vašich blízkych a vo vašom okolý.Svojim dizajnom ihneď pútajú pozornosť a ludia na vás uvidia že viete žiť v modernej dobe a používať vkusné doplnky.

Inšpirovalo vás to? Objavte svet vlastnými drevenými hodinkami alebo prekvapte svojho partnera, sestru/brata alebo najlepšieho priateľa s jedinečným darčekom. Originálne modely z Hodinkyzdreva.sk si môžete zakúpiť už od  89 €. 

Pozrite sa na našu ponuku alebo navštívte jeden z našich najpredávanejších modelov hodinky Gold

OBJAVTE NAŠE HODINKY OD 89 €.-