5 DÔVODOV PREČO SÚ DREVENÉ HODINKY SKVELÝ DARČEK

Stále hľadáte dokonalý darček pod stromček, na výročie, narodeniny či na valentína? Chcete prekvapiť svojich blízkych so skutočne jedinečným darčekom ? Prečítajte si a zistite, prečo sú drevené hodinky vynikajúcou voľbou pre darček.

1. Drevené hodinky znamenajú udržatelnosť

Vedomé nakupovanie môže byť výzvou v dnešnej spotrebiteľskej spoločnosti. To je dôvod, prečo sú naše udržateľné hodinky dokonalým "zeleným" darom. Naše hodinky sú vyrobené z prírodných materiálov. Výrobca používa iba stromy pochádzajúce z ekologicky udržateľného zdroja. Spoločne so stromami pre budúcnosť a programom Wolf.sk podporíme výsadbu stromov za každé predané hodinky. Krásny darček pre vás a pre Matku Zem.

2. Unikátny text na vašich drevených hodinkách

Prispôsobte si drevené hodinky tým, že na zadnej strane drevených hodiniek budete mať vygravírovaný váš vlastný text. Zvoľte si dátum, meno alebo vlastný text s dĺžkou až do 60 znakov. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať osobnú správu na veko našej darčekovej krabice z borovicového dreva. To robí jedinečný dar ešte príjemnejší!

Hodinky z dreva je možné gravírovať na zadnej strane, pri objednávke v košíku nájdete formulár kde môžete zadať svoj text,formulár odošlite a uskutočnite objednávku.  

3. Hodinky z dreva sú štýlové

Naše kolekcie pozostávajú z krásnych, elegantných hodiniek pre mužov i ženy. K dispozícii je štýlový dizajn pre každého, či už máte radi rafinované alebo drsné, klasické alebo trendy. Hodinky sú tiež praktickým darom. Používajú sa každý deň a slúžia ako denná pripomienka vášho daru.

OBJAVTE NAŠE HODINKY UŽ OD 89 €.-

4. Drevené hodinky sú originálne

Ako často vidíte drevené hodinky? Presne tak. A drevené hodinky sú jedinečný darček, rovnako ako zdroj záujmu okolia a pohľadov. Chcete prekvapiť niekoho, kto skutočne má všetko? Zabudnite na kuchynský robot alebo darčekovú poukážku a vyberte si jedinečný darček z našich trendových modelov drevených hodiniek.

5. Slávnostné

Ak chcete dávať darček na oslave alebo si len poctiť obdarovaného, teraz ponúkame bezplatnú darčekovú krabičku z dreva na každú objednávku. A pridáme vám aj krásny drevený náramok ako prekvapenie.

Inšpirovalo vás to? Objavte svet vlastnými drevenými hodinkami alebo prekvapte svojho partnera, sestru/brata alebo najlepšieho priateľa s jedinečným darčekom. Originálne modely z Hodinkyzdreva.sk si môžete zakúpiť už od 89 €.

Pozrite sa na našu ponuku alebo navštívte jeden z našich najpredávanejších modelov hodinky Style

OBJAVTE NAŠE HODINKY OD 89 €.-